Platby v areálu - cashless s NFCtron

Jak to bude probíhat?

Stejně jako loni bude i letošní Studnice cashless a platby v areálu budou realizovány pomocí chipu, který obdržíte spolu s náramkem u vstupu. Na jednotlivých prodejních místech nebude jiná možnost platby.

Dobít kredit si můžete online ještě před akcí nebo na dobíjecím místě v areálu. Pokud vše neutratíte, o zbytek kreditu nepřijdete. O vrácení zůstatku si můžete bezplatně zažádat až do 14 dnů po ukončení akce.

Pro ještě lepší přehled doporučujeme využití mobilní aplikace NFCtron pro Android nebo iOS. Po načtení čipu pomocí NFC technologie zde přehledně uvidíte celou svoji útratu i aktuální zůstatek. Můžete zde také hodnotit provedené nákupy, dostávat notifikace o jednotlivých objednávkách a po akci si zde pohodlně vrátit zbylé finance na bankovní účet.

Upozorňuje na to, že bezkontaktní platby se týkají pouze plateb v areálu, vstupné na místě a parkovné bude možné hradit pouze hotově!


Jak na dobití kreditu?

Dobití kreditu online:

  • Kredit si můžete dobít zdarma online přes NFCtron.
  • Po předložení/zakoupení vstupenky na vstupu na akci obdržíte náramek s čipem.
  • Na označeném dobíjecím místě ukážete QR kód, který najdete ve svém profilu NFCtron a kredit vám bude nabit na obdržený čip.

Dobití kreditu na akci:

  • Po předložení/zakoupení vstupenky na vstupu na akci obdržíte náramek s čipem.
  • Kredit si dobijete hotově nebo kartou zdarma na označeném dobíjecím místě.
  • Po dobití kreditu obdržíte informační papír s odkazem a QR kódem, který si pečlivě uschovejte pro kontrolu zůstatku a vrácení zbývajícího kreditu.

FAQ

Jak zjistím zůstatek kreditu?

Po každé objednávce vám zůstatek ukáže prodejce. Zůstatek zjistíte také v mobilní aplikaci NFCtron, jednoduše pomocí načtení čipu nebo v online účtence naskenováním QR kódu z tištěného informačního papíru, který obdržíte, pokud jste si kredit poprvé dobili až na akci.

Zbyl mi z akce kredit, jak si ho můžu vrátit?

Vrácení zůstatku kreditu je zdarma a bez omezení na účty vedené v CZK i v EUR. Stačí si o něj pár kliky zažádat přes vaši online účtenku z místa akce, přes NFCtron Tickets nebo pomocí mobilní aplikace NFCtron. Peníze vracíme na bankovní účet do 14 dnů od konce akce. Peníze v hotovosti nevracíme.

Nevíte si rady? Pomůže vám videonávod nebo kontaktujte support tým NFCtron na adrese: info@nfctron.com.

Co se stane s kreditem když si ho nevrátím?

Nevybraný kredit zůstane u nás pořadatelů Studnice a invetsujeme ho do tunění dalšího ročníku.